Pravidla pro vkládání inzerátů

Tato kategorie slouží VÝHRADNĚ ČLENŮM KLUBU k soukromému nabízení a poptání čehokoliv, co se týká pejsků. Komerční inzeráty, reklamy a inzeráty od nečlenů budou smazány. Při vkládání inzerátu uveďte prosím celé své jméno a jméno psa (pro kontrolu) a do zprávy také napište kontakt na sebe (telefon, e-mail, ...). Na inzerci prosím nereagujte odpovědí, ale přímo na kontakt uvedený v inzerátu.

Inzeráty od nečlenů je možné posílat na klubový e-mail: brk@vbrne.net Po zvážení zda je inzerát vhodný, bude umístěn na stránky.

Inzerce, nabízím, koupím, atd...

Datum 05.09.2018

Vložil Martin Moravova

Titulek Spolehlivá a garantovaná nabídka úvěrů.

Odpovědět

S cílem přispět ke zlepšení životních podmínek lidí a bojovat proti nejistotě ve finančním systému dnes nabízíme spolehlivé úvěry v rozsahu od 100 000 do 1 000 000 Kč. Roční úroková sazba je 2,5%. Zaručujeme bezpečnost a úplnou spokojenost zákazníků prostřednictvím právních služeb. Podmínky jsou velmi příznivé a rovnocenné každému, bez ohledu na záznam. Pro více informací kontaktujte nás:
Email: martin.moravova@gmail.com
WhatsApp: +420 704 546 731

Datum 06.08.2013

Vložil Katka

Titulek Darujeme psa JRT

Odpovědět

Darujeme psa JRT Blansko, nevhodný dar. Bohužel babička nezvládá svého 9 měsíčního psa, musí se starat o dědečka, měl by někdo zájem???
Kontakt na mě: Kateřina Fleková, 776265235, katka.flekova@seznam.cz